Skip to content

 

SVADOBNÝ KAMERAMAN

KAMERAMAN NA SVADBU

Drahí budúci novomanželia,

blíži sa Váš deň D a chcete, aby všetko prebehlo podľa Vašich predstáv? Nádherný svadobný oblúk, pod ktorým si poviete svoje áno, tie krásne svadobné šaty, ktoré ste si už v detstve vysnívali, žiarivé svetielka pred vchodom vítajú každého hosťa… Každý detail, každý hosť, každé sústo jedla či tón vašej piesne na svadobnom tanci. Na všetkom záleží a Vaša svadba bude nezabudnuteľná.

Dovoľte nám, aby sme pre Vás všetky momenty svadby zaznamenali na svadobné video a pripravili tak pre Vás nezabudnuteľný svadobný film, ktorý ukážete aj svojim deťom či vnúčatám. Kameraman na svadbu je súčasťou Vášho dňa a natočí aj tie momenty, ktoré počas celého dňa ani nestihnete postrehnúť, a to viackamerovými zábermi.

Všetky detaily a podrobné plánovanie natáčania preberieme na osobnom stretnutí pred svadbou, aby ste už potom nemali žiadne starosti a mohli ste si svoj veľký deň užiť naplno.

PREČO ÚRÁVĚ MY?

 

100% Nasazení

004

Viackamerové zábery

Snímek obrazovky 2020-01-19 v 14.22.24

Priatelský pristup

001

Plnohodnotný film + klip

002

NÁŠ TÝM

SVADOBNÉ VIDEO
Michal Priessnitz
kameraman, manažer
SVADOBNÉ VIDEO
Victoria Priessnitz
kameraman, fotograf

 

 

UKÁŽKY SVADOBNÝCH FILMOV

Mlýn na Dobré vodě – Praha
Panorama resort – Kácov
Penzion Pohoda – Nárameč
Hoffmanův dvůr – Praha
Tis u Blatna
Kamjinam – Brno
Mlýn Davídkov – Hryzely
Bobří Mlýn – Trnávka
Náš Mlýn – Ochoz
Hotel Plumlov
Hotel Cvilín – Krnov
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice

 

MÁTE OTÁZKY?

Snažíme sa, aby ste boli vopred informovaní o všetkých podrobnostiach, ktoré vás len napadnú, a preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať pomocou nezáväzného formuláru. Na všetky otázky vám podrobne odpovieme.